Підматрацники

Підібрано 2 товара
Сортувати:

Підматрацник: новий рівень захисту матраца

Багато людей в наші дні не просто знають, що таке підматрацник, але і вважають його обов'язковим атрибутом для ліжка. Бездоганний відпочинок – запорука здоров'я і настрою протягом всього дня. Саме тому важливо правильно вибрати не тільки матрац, але і аксесуари для нього. Для таких цілей і з'явилися наматрацники та підматрацники. Їх використовують поодинці або ж разом одночасно. Ці вироби виготовляються з текстильної тканини з доповненням наповнювача, які використовуються на матраці і під ним.

Щоб в повній мірі зрозуміти, для чого потрібен підматрацник, варто порівняти його з більш звичним для користувачів наматрацником.

Чим підматрацник відрізняється від наматрацника

Наматрацник – текстильний виріб, який укладають безпосередньо на матрац. Такий аксесуар має кілька переваг:

 • Захищає матрац від пилу, який може осідати на матрац.
 • Знос. Захищає матрац від тертя і зношування його верхньої частини.
 • Гігієна. Забезпечує гігієнічні якості спального місця.
 • Збільшує термін служби матраца.

Підматрацник відрізняється від наматрацника тим, що укладається під матрац. Відповідно має свої переваги:

 • Захищає матрац від пилу і мікробів, які накопичуються під ліжком.
 • Захищає матрац від тертя об ламелі ліжка.
 • Створює захист, зручність, гігієну.
 • Запобігає ковзанню легких матраців.

Як ви бачите, підматрацник виконує практично ті ж функції, що і наматрацник, але тільки розташовується під ортопедичним матрацом.

Функції підматрасника

Обидва аксесуара для ліжка служать захисним шаром для матраца, щоб він не піддавався різним негативним впливам. Якісне простирадло не може повністю впоратися з виділенням продуктів життєдіяльності людей. Під час сну організм відновлюється після важкого дня і виділяє піт, який залишається на простирадлі. Згодом він потрапляють на матрац і вже там розвиваються бактерії, розмножується пиловий кліщ, грибок. Ці бактерії можуть стати причиною захворювань пов'язаних з легенями. Крім усього перерахованого, матрац може швидко бруднитися, тому захисний шар зверху необхідний аксесуар. Зараз можна без турбот придбати водонепроникний наматрацник з екологічно чистих матеріалів, що не викликають алергічних реакцій.

Через постійні рухи у сні, матрац, не витримуючи навантажень, починає зміщуватися і повертатися на вихідне положення. Оскільки постійне ковзання по ламелям або на основі ліжка може негативно відзначитися на матраці, придумали підматрацники. Ці вироби виготовляють із щільного нетканого матеріалу, що складається з 4 і більше шарів. Підматрацник роблять з нековзаючого матеріалу, тому матрац буде знаходитися в потрібному положенні. 

Оскільки в кімнаті постійно скупчується пил підматрацники та наматрацники дозволяють зберегти матрац в його неперевершеному вигляді. Вони захищають матрац від пилових кліщів, шкідливих організмів завдяки щільній текстурі.

Як правильно вибрати

Підматрацники виготовляються двох видів:

 • вставні, в каркас ліжка або вставляються в кріплення наматрацника,
 • на резинках по кутах.
 • За допомогою резинок підматрацник кріпитися до ніжок ліжка.

Підматрацник вибирають по довжині і ширині основи ліжка. Великий виріб може створити складки під матрацом, а найменший не повністю захищати його від тертя.

Наповнювачі для підматрасників краще вибирати з натуральних тканин і компонентів. Найчастіше зустрічаються бавовна, шерсть, льон. З синтетичних – синтепон і поліефір. Також є комбіновані наповнювачі, що складаються з 2 і більше матеріалів. Можна вибирати зимові і літні тканини і наповнювачі, які будуть створювати комфортний сон.

Підматрацники мають різні кріплення, які підбирають виходячи від виду ліжка і від того, хто буде на ньому спати. Для дітей і людей похилого віку краще купувати аксесуари з максимальним кріпленням.

Варто звернути увагу і на популярних виробників підматрасників:

 • Come-for,
 • MatroLuxe,
 • Спанбонд.

Спокійний і комфортний сон можна забезпечити завдяки виробам сучасних виробників. Щоб організм відпочивав під час сну необхідно зробити своє спальне місце бездоганним.

Купити підматрацник ви можете в нашому інтернет-магазині. Вас порадують доступні ціни на наматрацники, підматрацники, чохли для матраців та інші постільні аксесуари. Доставка замовлення здійснюється в Київ та інші міста України

Ще